شرکت مدیریت دانا به عنوان یک شرکت مدیریت صادرات (EMC) ثبت شده در سازمان توسعه تجارت، شرکتی است که تمام عملیات صادرات از قبیل تحقیقات بازاریابی، تبلیغات، حمل و نقل فیزیکی کالا و غیره را با انعقاد قرارداد با تولیدکنندگان انجام می دهد. تولیدکنندگان می توانند ...
 

شرکت مدیریت تجارت بین الملل دانا سپند صادر کننده نمونه بیسکویت، ویفر، شیرینی و شکلات ایران به بیش از 25 کشور جهان با ظرفیت تولید 200 تن در روز در کنار توسعه و عرضه محصولات سبد کالای خود  به بازارهای هدف، تولید با برند اختصاصی برای مشتریان بین المللی را نیز در سوابق کار خود دارد.
 

محصولات شرکت دانا با حضور در بیش از 20 کشور از طریق دفاتر این شرکت،‌ شبکه توزیع، نمایندگان و شرکای کاری قدرتمندش توانسته است محصولات شیرینی و شکلات ایرانی را در جایگاه مناسبی در بازارهای هدف قرار دهد.


شرکت مدیریت تجارت بین الملل دانا
شرکت مدیریت تجارت بین الملل دانا (سهامی خاص)، فعالیت بازرگانی خود را از سال 1383 با شعار"تیم متخصص، شریک متعهد"، با رویکرد تخصصی صادرات آغاز نموده است. اگرچه خدمات اصلی شرکت مدیریت تجارت بین الملل دانا در حیطه بازرگانی خارجی و بازاریابی صادراتی است، لیکن این مجموعه با توجه به پتانسیل و توانمندی های خود از سال 1389 اقدام به ارائه خدمات تخصصی و تجارب مدیریت بازار به صاحبان صنایع و تولیدکنندگان داخل کشور نموده است. خدمات تخصصی شرکت دانا در سه بخش تحقیقات بازار، بازرگانی، مشاوره بازرگانی خارجی، مشاوره ورود به بازار ایران به صاحبان صنایع و بنگاه های اقتصادی خارجی قابل ارائه است.
تماس با ما
تلفن: 88538511 21 98+
فکس: 88538513 21 98+
ایمیل: info[at]danatradeco.com